Nic nie pachnie tak, jak drewno.

Gdy zapytasz architekta wnętrz o to, jakie materiały wybiera do swojego domu, odpowie: „naturalne”

 

Dzień dobry, jesteśmy EMI Floor, zespół fascynatów drewna.

Produkujemy drewniane podłogi dębowe oraz jesionowe wszelkiego rodzaju: lite oraz warstwowe, wykończone i surowe. Nasze realizacje to głównie domy jednorodzinne i mieszkania.

Pracujemy zgodnie z wszelkimi standardami obróbki drewna. Firma bazuje na sprawdzonym surowcu o potwierdzonym pochodzeniu. Posiadamy certyfikat FSC potwierdzający legalność i właściwe pozyskanie drewna. 

Nie jesteśmy wielkim koncernem a firmą rodzinną , dzięki czemu mamy możliwość elastycznego dopasowania się do niestandardowych potrzeb naszych klientów. Nasza przygoda z drewnem trwa już od 2007 roku. Jeśli tak jak my kochasz zapach prawdziwego drewna i wybierasz do sowich wnętrz to, co naturalne – zapraszamy do współpracy.

Drewno to naturalny i ekologiczny produkt. Podłoga wykonana z takiego materiału to gwarancja użytkowania przez wiele pokoleń.

Deski podłogowe dębowe produkowane w naszym zakładzie na podkarpaciu to surowiec najlepszej jakości. Starannie wyselekcjonowany i obrobiony  w oparciu o bogatą wiedzę i długoletnie doświadczenie. Szeroka gama produktów pozwala na wybór każdego rodzaju podłogi.

Oferujemy deski lite i warstwowe, nadające się na ogrzewanie podłogowe. Posiadamy unikalne jodełki i ponadczasowe kasetony. Produkty są dostępne w różnych wersjach wykończenia od standardowo lakierowanych po olejowane w szerokiej kolorystce z opcjami postarzania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów dokładamy wszelkich starań, aby terminy realizacji zamówień były jak najkrótsze. Jesteśmy w stanie zorganizować dostawę zarówno w Polsce jak i całej Europie.

Jeśli chcesz nadać swojemu wnętrzu ponadczasowy i unikalny charakter wybór jest tylko jeden – dębowa podłoga zakupiona w Naszym polskim zakładzie.

Masz pytanie? Zadzwoń!

Administratorem danych osobowych jest Berry Sp. z o.o... Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.